warka
 
 
Informacje o Piwiarni Warki
 

Czym jest Warka?


    Warka to prawdziwie polskie piwo produkowane z najwyższej jakości surowców, według tradycyjnej technologii i z wykorzystaniem najlepszych osiągnięć sztuki piwowarskiej.
    Od ponad 500 lat cieszy podniebienia i zaspokaja gusta nawet najwybredniejszych smakoszy, którzy w piwie najbardziej cenią jakość, czystość smaku, szlachetną harmonię goryczki, otrzymaną dzięki doskonale dobranej metodzie chmielenia beczki i mistrzowskiej sztuce warzenia piwa.


Piwiarnia WARKI to:

- sportowe emocje:

 
, Puchar Polski, mecze reprezentacji to okres gorących emocji, które towarzyszą wspólnym spotkaniom przed telewizorem przy kuflu porządnego piwa.
    Dla kibiców sportowych bardzo ważna jest atmosfera w miejscu, w którym wspólnie ze znajomymi oglądają mecze.
   Sportowe elementy połączone z piwnym światem i duże monitory TV umożliwiające oglądanie wydarzeń sportowych z każdego miejsca w lokalu.
    Piwiarnia Warki spełni oczekiwania kibiców.
Przywiązanie do miejsca jest bardzo silne... i do WARKI...

- wspólne imprezy przy piwie:
          Dobrego nigdy za wiele !
Wiedzą o tym prawdziwi znawcy piwa, którzy wybierają Warkę.
  Warkę można kupować na różne sposoby: "Metry"5l, "Półmetry"2,5l, "Dzbany"2,5l , "Kufle" 1l, oraz szklanki i kufle 0,5l. Jest też metr towarzyski: 10 szklanek półlitrowych oraz Gratis.
    Jest coś dla głodnego piwosza i coś na dobry początek. Znajdzie się też dobrze wyważona zupa. I nie ma znaczenia czy jest kumpli dwóch czy trzydziestu, czy są dwie kumpelki czy trzydzieści.  
        Najważniejsze są wspólne spotkania w klubie/pubie przy Sienkiewicza 28.

Dlatego zbierz znajomych i przyjdź do Warki! 
warka